Сан Сіро

Джузеппе Меацца

Сан Сіро

Стадіон Джузеппе Меацца є домашнім для обидвох міланських грандів - Мілана та Інтера. Більш поширена назва арени - Сан Сіро - походить від її місця розташування, але офіційно стадіон носить ім'я Джузеппе Меацца - дворазового чемпіона світу, який грав за інтер, і деякий час за Мілан.

Будівництво нового стадіону для ФК Мілан розпочалось далекого 1925 року, а 19 вересня 1926, матчем Інтер - Мілан (6-3) відбулось офіційне відкриття суто футбольного стадіону. За свою довгу історію арена пережила декілька реконструкцій, зокрема в 1955 надбудували другий ярус трибун, після чого місткість збільшилась до 100 000. В кінці 80-их відбулась ще одна масштабна перебудова в рамках підготовки до Чемпіонату світу з футболу 1990. З трьох сторін довкола стадіону звели третій ярус на 11-и п'ятдесятиметрових колонах, а чотири з них стали основою для даху.

Сан Сіро приймав фінальні матчі Ліги чемпіонів у 1965 - Інтер - Бенфіка(1-0), 1970 - Феєнорд - Селтік (2-1) та 2001 - Баварія - Валенсія (1-1) роках.

Крім футбольних матчів, на стадіоні проводяться концерти відомих музикантів і груп. Зокрема, на стадіоні виступали Лаура Паузіні, Мадонна, Майкл Джексон, Боб Марлі, Роббі Вільямс, U2, Bon Jovi, The Rolling Stones, Depeche Mode та інші.